Артикул: NSYCRN88200P(SE)
Код виробника:: NSYCRN88200P
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи800 мм
Номінальна ширина шафи800 мм
Номінальна глибина шафи200 мм
2 пластина кабельного вводу: дно
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиГладкий
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм