Про компанію Вольтера


Ми - команда людей, яка має багатий досвід роботи на електротехнічному ринку. Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам, ми розуміємо, з якими проблемами стикаються наші клієнти під час реалізації своїх проектів і ми готові допомагати вирішувати ці проблеми. Ми вміємо берегти час і гроші наших клієнтів.

Реалізація будь-якого проекту, будь то ремонт в невеликій квартирі, приватному будинку, або навіть будівництві торгового комплексу, виробничих цехів, вимагає побудови або модернізації електричних мереж. Для вирішення цих завдань необхідний набір продуктів і рішень. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам такий вибір продукції, який максимально спростить його завдання з побудови мережі. Ми пропонуємо силовий і інформаційний кабель, конструкції для монтажу кабельних трас, а це і лотки (перфоровані, цільні, сітчасті, сходового типу), і труби (гофровані, гладкостінні, металеві), і пластикові короби, і щитове обладнання (автомати, щитки, шафи, аксесуари для складання), та мережеве обладнання (стійки, шафи, патч-панелі, модуля), і установчу фурнітуру (розетки, вимикачі), і світильники (промислові, внутрішні, зовнішні, спеціальні), і матеріали для заземлення, блискавкозахисту ( смуга, дріт, щогли, сте жни і т.д.), і величезний спектр монтажних матеріалів (стяжки, кріплення, ізоляційна стрічка, клемники, коробки і т.д.). Ми готові запропонувати весь спектр продукції для реалізації цих завдань.

Ми пропонуємо Вам тільки відомі на українському ринку торгові марки продукції, такі як DKC (ДКС), ИЭК (IEK), Flexel, Stilma, IvyNet, OBO Betterman, Schneider Electric, Marshall Tufflex, BAKS, Kopos, Lapp Kabel, Legrand, Spelsberg, Hager, ETI, Одескабель, Скат, и т.д.

Звертайтеся до нас! Ми не підведемо;)!