Артикул: NSYCRN66250(SE)
Код виробника:: NSYCRN66250
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи600 мм
Номінальна ширина шафи600 мм
Номінальна глибина шафи250 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм