Артикул: NSYCRN65150(SE)
Код виробника:: NSYCRN65150
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи600 мм
Номінальна ширина шафи500 мм
Номінальна глибина шафи150 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм