Артикул: NSYCRN54250(SE)
Код виробника:: NSYCRN54250
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи500 мм
Номінальна ширина шафи400 мм
Номінальна глибина шафи250 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Додатково
тип корпусуБоковини виготовлені з однієї складеної секції
Back welded with double profile forming a protected sealed area
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм