Артикул: NSYCRN54250P(SE)
Код виробника:: NSYCRN54250P
Наявність: По запиту
Металева шафа SPACIAL CRN В500ХШ400ХГ250 з монтажною панеллю, Schneider Electric
Компактна настінна шафа Spacial CRN сірого кольору призначена для багатоцільового використання. Ця компактна шафа складається з пластини кабельного вводу, дверцят із замком, монтажної пластини. Компактна шафа виготовлена з оцинкованої сталі (корпус), сталі (дверцята), що робить її міцною і стійкою. Вона має рівень захисту IP66 та IK10, що може захистити від ударів, води та пилу. Розміри (Ш) 400 мм х (В) 500 мм х (Г) 250 мм. Вона має задню частину зварену подвійним профілем, що утворює захищену герметичність, бокові сторони виготовлені з однієї складеної секції. Тип дверей звичайний, має 1 дверцята, а сторона відкривання дверей реверсивна. Оснащена двостороннім замком 3 мм. Поверхня має епоксидно-поліефірне порошкове покриття, яке забезпечує яскраве, рівне та привабливе покриття. Цей пристрій кваліфіковано як екологічно чистий продукт преміум-класу з мінімальним використанням небезпечних речовин. Ця компактна шафа має сертифікат UL.
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи500 мм
Номінальна ширина шафи400 мм
Номінальна глибина шафи250 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиГладкий
Додатково
тип корпусуBack welded with double profile forming a protected sealed area
Боковини виготовлені з однієї складеної секції
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм