Артикул: NSYCRN46300(SE)
Код виробника:: NSYCRN46300
Наявність: По запиту
Металева шафа SPACIAL CRN висота 400 мм, ширина 600 мм, глибина 300 мм, Schneider Electric
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи400 мм
Номінальна ширина шафи600 мм
Номінальна глибина шафи300 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Додатково
тип корпусуБоковини виготовлені з однієї складеної секції
Back welded with double profile forming a protected sealed area
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм