Артикул: NSYCRN33200(SE)
Код виробника:: NSYCRN33200
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи300 мм
Номінальна ширина шафи300 мм
Номінальна глибина шафи200 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Додатково
тип корпусуBack welded with double profile forming a protected sealed area
Боковини виготовлені з однієї складеної секції
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм