Артикул: NSYCRN33150(SE)
Код виробника:: NSYCRN33150
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи300 мм
Номінальна ширина шафи300 мм
Номінальна глибина шафи150 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Додатково
тип корпусуBack welded with double profile forming a protected sealed area
Боковини виготовлені з однієї складеної секції
Сторона відкривання дверейДвосторонній (120 °)
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм