Cвітильник ЛПП09У-2х18-111 ІР65, Ватра

₴1867.35 / шт
Без ПДВ: ₴1556.12
* При замовленні менше 500 грн. стягується додаткова плата 100 грн. за одне замовлення
* При замовленнях більше 5000 грн. уточнюйте про наявність додаткових знижок
Виробник:
Артикул: ЛПП09У-2х18-111(VT)
Код виробника:: ЛПП09У-2х18-111
Наявність: По запиту

Cвітильник ЛПП09У-2х18-111 ІР65, Ватра


Вибухозахищений світильник рівня захисту Ехп для загального і аварійного освітлення вибухонебезпечної зони класу 2 і пожежонебезпечних зон класів П-I, П-ІІ відповідно до маркування по вибухозахисту, а також допускається його застосування в зонах 21, 22 за умови дотримання вимог НПАОП 40.1.1.32-01, «Правил улаштування електроустановок» та інших нормативних документів у приміщеннях нафтової, нафтопереробної, газової, хімічної, цементної, деревообробної, харчової та інших галузей промисловості.
Корпусні деталі: екструдований алюмінієвий профіль. Бокові кришки: негорючий пластик ""Армамід"". Внутрішній відбивач: полірований листовий алюміній високої чистоти. Світлопропускний захисний елемент: плоске термостійке скло. Затискачі (замки): екструдований алюмінієвий профіль. Апаратура керування: вбудований ЕПРА, блок аварійного живлення (модифікація). Кабельні вводи: 1 або 2шт. Джерело світла: лінійні люмінесцентні лампи (Т8) типу L18W, L36W, L58W (Osram) або аналогічні. Комплектація: світильник, на замовлення - лампи.
ОСОБЛИВОСТІ:
  • модифікації -115, -125 призначені для загального і аварійного освітлення, час роботи в аварійному режимі - min. 3 години;
  • електронний ПРА з холодним запалюванням ламп: робота при -20°С, немає стробоскопічного ефекту, мерехтіння і шуму, підвищується термін служби ламп, високий коефіцієнт потужності;
  • відбивач з полірованого алюмінію високої чистоти - якісне і комфортне освітлення;
  • два кабельні вводи для електрокабеля - транзитне (магістральне) електропідключення в лінію;
  • висока ступінь пилевологозахисту, пожежобезпечний, атмосферостійкий - тривалий термін служби;
  • сертифіковані на відповідність вимогам ""Технічного Регламенту обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі"", Технічного регламенту Митного Союзу ""Про безпеку обладнання для роботи у вибухонебезпечних середовищах"" (ТР ТЗ 012/2011) та стандартів по вибухозахисту.

Стельовий / настінний світильник
Стельовий / настінний світильник

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук